O mnie

Mam na imię Kasia. Nigdy nie spodziewałam się, że zacznę szyć lalki, a jednak.

Wszystko zaczęło się 4 lata temu, gdy na świecie pojawiły się moje dwie cudowne córeczki: Maja i Zuzia. Na początku szyłam lale tylko dla nich. Później jednak zaczęłam tworzyć lalki dla innych dzieci i… ich rodziców. Tak, to nie pomyłka – lalki zamawiają również dorośli dla siebie :)

Szycie lalek sprawia mi nieopisaną radość. Moment, w którym dowiaduję się jak zareagowała obdarowana osoba jest trudny do opisania... ja też się cieszę ... jak dziecko! Takie były początki…..dzisiaj Kate4Kids to „rodzinny” handmade, pod banderą którego szyje, robi na drutach i szydełkuje, kilkanaście mam. Dzięki temu, by sprostać zainteresowaniu, jesteśmy w stanie w krótszym czasie stworzyć większą ilość lalek, zachowując przy tym jednocześnie to co w nich cieszy się największym uznaniem – jakość, trwałość i estetyka wynikająca z ręcznego wykonania.

Choć moje lalki są dość zbuntowane, to mogą być wspaniałymi przyjaciółmi i powiernikami tajemnic. Lalki są szyte ręcznie w Polsce, wykonane z naturalnych materiałów.

A teraz parę konkretów, na temat samych lalek:

  • Lalki mają między 35 a 40 cm wzrostu 
  • Dużą wagę przywiązuję do detalu wykończenia moich szmacianek. Lalka uszyta jest solidnie.
  • Lalkę szyję od 3 do 5 dni, ale w sklepie można również kupić gotowe lalki.
  • Ubranka lalek mają małe elementy, dlatego lalki są nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 lat.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl